صفحه اصلی

پروفایل

مهارت ها

تخصص ها

فعالیت ها

پروژه ها

تماس

مدل سه بعدی

989123131917+

انیماتور

انیماتور به کسی گفته میشود که چندین تصویر به نام فریم تولید و با توالی آنها را در کنار هم قرار میدهد تا توهمی از حرکت ایجاد کند. به این تصاویر انیمیشن گفته میشود.  ساخت تصاویر انیمیشن دو بعدی و سه بعدی و شبیه سازی شده از فعالیتهای تخصصی من میباشد.

گرافیست

طراح گرافیک یا گرافیست مفاهیم بصری را با استفاده از نرم افزارهای گرافیک کامپیوتری تبدیل به ایده های الهام بخش و مجذوب کننده مخاطبان میکنند. برخی از این طراحی ها برنامه های تبلیغاتی، بروشورها، بنر و بیلبوردها، مجلات و گزارشات، ساخت مستندات پروژه ای، تولید محتوای شبکه های مجازی میباشند.

تصویربردار

عکاسان از تخصص فنی، خلاقیت و مهارت ترکیب بندی خود برای ثبت سوژه ها با کیفیت تجاری توسط دوربین استفاده میکنند. تصاویر میتوانند رویداد یا داستانی را ثبت کنند. عکاسان حرفه ای علم نورپردازی را نیز دارا میباشند.

در حال حاضر عکسبرداری به چندین تیپ تقسیم بندی میشوند : طبیعت، منظره، نجوم، طوفان، حیوانات خانگی، ماکرو، گل ها، معماری، املاک، هوایی، پورتره، مدلینگ، ورزشی، مستندات، خیابانی، عروسی، خوراکی، محصولات، سورئال. که هرکدام از این تیپ ها تخصص مختص به خود را میخواهد.

موشن گرافیست

موشن گرافیست ها، گرافیستهایی هستند که فریمها و استانداردهای حرکتی را هم میناسند که آثار هنری برای وب، تلویزیون یا فیلم ایجاد میکنند. اینها میتواند شامل کلیپ فیلمها، تریلر، آگهی بازرگانی، سکانسهای عنوان و غیره باشد.موشن گرافیستها از جلوه های بصری، انیمیشن و سایر تکنیکهای سینمایی برای جان بخشیدن به آثار خود بهره میبرند. با رواج روز افزون محتوای ویدیویی آنلاین، موشن گرافیست میتواند تقریبا روی هر پلتفرم دیجیتالی کار انجام دهد.

تدوینگر

تدوینگر فیلم و سریال، کارهای مستند و کارهای صنعتی، ویراستارهای محصول هستند که آنرا بصورت یکپارچه نهایی در میآورند. آنها طراحی، تصویر، گرافیک و صدا را برای پیوسته تر و لذبخش تر بودن داستان دستکاری میکنند.

سازنده وب سایت

کار سازنده وب طراحی و توسعه وبسایت است. در کنار نقش بزرگ که اطمینان از جذابیت بصری و آسان بودن وبسایت هستند، نقش ساخت، کدنویسی، بررسی و طرح بندی و دیگر امکانات انحصاری سازی را هم دارند.

سئو

SEO (Search Engine Optimizing) یا بهینه سازی موتور جستجو میباشد. به بیان ساده تر سئو به معنای فرآیند بهبود وبسایت شما برای افزایش بازدید و دیده شدن آن در سایت گوگل است. هر چه صفحات شما در نتایج جستجو بیشتر دیده شوند، احتمال بازدید و کلیک رو آن بیشتر میشود.

واقعیت مجازی

VR (Virtual Reality) واقعیت مجازی یک محیط سه بعدی شبیه سازی شده است که کاربران را قادر میسازد تا به کنکاش و تعامل با محیط مجازی به روش تقریبی با واقعیت میپردازد. هر چقدر که کاربر بتواند محیط فیزیکی اطراف را مسدود کند بیشتر میتواند حس واقعیت را در دنیای مجازی با واقعیت مجازی درک کند.